Co to są kisteny?

schoeller - kisteny (1).jpg

W branży przemysłowe j oraz transportowej niezwykle ważny jest każdy szczegół. Choć wydawałoby się, iż to, w czym dany produkt będziemy przechowywać i transportować jest sprawą drugorzędną, nic bardziej mylnego. Czym zatem są kisteny, tak często używane w powyższych branżach? Czy są one praktycznym rozwiązaniem? Sprawdźmy to!

Plastikowe skrzyniopalety – wybór idealny!

Kisteny, czyli plastikowe skrzyniopalety to alternatywa do ich odpowiedników drewnianych. To świetne rozwiązanie, posiadające wiele praktycznych zastosowań. Jakich?Z powodzeniem można przechowywać w nich wszelkiego rodzaju sypkie produkty, płyny, farmaceutyki, a także żywność, w tym owoce i warzywa. Zatrzymują one wilgoć, są odporne na niepogodę, przez co świetnie chronią wszystkie delikatne produkty.Kisteny, czy beczki plastikowe producent są także wyjątkowo wytrzymałe. Są mocne, odporne na zarysowania, z powodzeniem można w nich przechowywać naprawdę ciężkie produkty. W zależności od ich wielkości, za ich pomocą można udźwignąć nawet 600 kilogramów towaru, bez ryzyka, iż konstrukcja plastikowej skrzyniopalety zostanie naruszona. Kolejną zaletą kistenów oraz plastikowych skrzyniopalet jest fakt, iż bardzo łatwo się je czyści. Są higieniczne, wykonane z dobrej jakości plastiku, mogą być z powodzeniem dezynfekowane parą wodną. Warto również wspomnieć o tym, iż ich kształt umożliwia ustawianie skrzyniopalet na sobie, tzn. piętrowanie ich. Dzięki temu możemy zaoszczędzić cenne miejsce w magazynie.

Producent beczek plastikowych

Beczki plastikowe producent, czy plastikowe skrzyniopalety wykonywanie są w określony, spełniający pewne standardy, sposób. Formowane są one z wysokiej jakości plastiku, pod ogromnym naciskiem w specjalnie przygotowanych do tego formach. W ten sposób zachowują swój kształt, są wytrzymałe i nie odkształcają się. Warto wspomnieć również, iż praktycznie każdy producent beczek plastikowych dba o środowisko naturalne. Kisteny wykonuje się bowiem z polipropylenu pozyskiwanego w 100% z recyklingu.

Jak widać korzystanie z beczek oraz skrzyniopalet plastikowych jest rozwiązaniem bardzo praktycznym, ale również ekologicznym.