Laser do zamykania naczynek

Laser do zamykania naczynek

Nowoczesny system, który zapewnia trwałe i szybkie efekty w sposób bezpieczny i nieinwazyjny to zamykanie naczynek laserem diodowym Capilase 980 nm.

Zalety promieniowania laserowego

Skutecznie można pozbyć się nieestetycznych pajączków przy wykorzystaniu odpowiedniej długości wiązki oraz czasu impulsu. Wystarczą tak naprawdę 2-3 sesje w ciągu kilku miesięcy, żeby widoczne były pierwsze efekty. Warto odwiedzić stronę www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ i osobiście zapoznać się z ofertą. Należy pamiętać, że przez barwnik hemoglobiny pochłaniana jest energia lasera. Z upływem czasu naczynka są samoistnie usuwane z organizmu. Rozszerzone naczynka znacząco utrudniają funkcjonowanie wielu ludziom. Na ratunek przychodzi jednak medycyna estetyczna.

Zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek za pomocą specjalnego lasera okazuje się kołem ratunkowym. Należy pamiętać, że jest to bezpieczna dla zdrowia i nieinwazyjna metoda. Oczywiście istnieją pewne przeciwwskazania, o których trzeba koniecznie pamiętać. Do podgrzewania głębszych warstw skóry dochodzi podczas wykonywania zabiegu. Znacząco wzrasta produkcja elastyny i kolagenu, a w efekcie skóra jest gładka i elastyczna. Najpopularniejszym sposobem zamykania naczynek jest zabieg wykonywany przy pomocy specjalnego lasera.

Zalecenia po zabiegu

Promieniowania UV należy bezwzględnie unikać w ciągu miesiąca po zabiegu. Warto również stosować filtry UV oraz kosmetyki nawilżające. Zbyt wysokie lub niskie temperatury nie są wskazane, podobnie jak sauna. Przez dwa tygodnie po zabiegu lepiej zrezygnować ze stosowania kosmetyków złuszczających. Trzeba pić przynajmniej 2 l wody dziennie, żeby naczynka krwionośne mogły się zregenerować. Warto dodać, że od zaawansowania problemu zależy, ile zabiegów trzeba będzie wykonać. Im szybciej pacjent uda się do kliniki, tym łatwiej będzie można mu pomóc. Zabieg trzeba powtórzyć kilka razy w bardziej zaawansowanym stadium.