Zakres działalności PKS Radomsko

Zakres działalności PKS Radomsko

PKS Radomsko to firma, która działa na rynku już od roku 1976. Początkowo była własnością skarbu państwa, aż do roku 2019, kiedy odkupił ją prywatny przedsiębiorca z Tychów. Chociaż firma była w dobrej kondycji, to nowy właściciel zmienił strategię działalności. Wszystko po to, aby usługi były na coraz wyższym poziomie.

PKS Radomsko – jak działa?

PKS w Radomsku w chwili obecnej posiada aż siedemdziesiąt sześć autobusów. Obsługują one nie tylko pomniejsze, okoliczne miejscowości, ale także kursują do większych miast, takich jak Wrocław, Kraków i Łódź. W przedsiębiorstwie tym zatrudnionych jest aż stu pięćdziesięciu jeden pracowników, a każdy jest doświadczonym fachowcem w swojej dziedzinie. Dla pasażerów często organizowane są promocje na przejazdy. Warto kupić bilety wieloprzejazdowe lub miesięczne, gdzie dla stałych klientów przewidziane są zniżki.

Zalety PKS w Radomsku

Pracownicy PKS w Radomsku wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostosowują rozkład jazdy tak, aby każdy pasażer bez problemu dojechał do pracy, do szkoły lub do lekarza. W godzinach szczytu, tzn. rano i po południu, uruchomione są dodatkowe linie. Dzięki temu każdy dotrze na czas do miejsca przeznaczenia. Przystanki, jakimi dysponuje PKS Radomsko, są bardzo zadbane, posiadają zadaszenie i ławki, na których pasażerowie mogą spokojnie czekać na przyjazd autobusu.

Czym jeszcze zajmuje się PKS Radomsko?

Przedsiębiorstwo to oferuje swoim klientom, poza typowymi usługami związanymi z transportem, oferuje również naprawę i konserwację samochodów, ich przebudowę, a także sprzedaż części do nich. Na terenie PKS znajduje się stacja benzynowa, gdzie w korzystnej cenie kupić można paliwo, takie jak benzyna lub ropa. Firma ta prowadzi również pośrednictwo w sprzedaży miejsc na reklamę, zajmuje się również dzierżawą nieruchomości i zarządzanie nimi. PKS w Radomsku oferuje również usługi agentów turystycznych, a także zlecenie wykonania badań sprzętu elektronicznego oraz wydawanie atestów, które potrzebne są pojazdom silnikowym.