Co na siwe włosy bez farbowania? Jest na to sposób!

Walka z siwymi włosami trwa od niepamiętnych czasów. Białe pukle stały się ponadczasowym symbolem przemijającego czasu i przyczyną kompleksów u pokoleń mężczyzn i kobiet. Istnieje kilka naturalnych sposobów, jak zamaskować siwe włosy lub chwilowo zatrzymać siwienie włosów. Dzisiaj przedstawimy wam pomysł na kurację, która jest o wiele skuteczniejsza od znanych powszechnie zabiegów – poznajcie GR7 Professional!

Co jest dobre na siwe włosy?

Zwolennicy naturalnych metod powiedzą zapewne, że lepiej przeciwdziałać, niż zastanawiać się później, jak zatuszować siwe włosy. Już właściwa higiena życia oraz zbilansowana dieta są w stanie zatrzymać w pewnym stopniu siwienie włosów. Aktywność fizyczna, regularny sen, work-life balance, unikanie stresorów, jedzenie warzyw i owoców, picie zdrowych koktajli, suplementacja… można by wymieniać w nieskończoność. To zapewne nie zaszkodzi, ale czy zawsze pomoże? Niekoniecznie…

Wielu z nas narzeka na siwe włosy w młodym wieku. Przyczyną są uwarunkowania genetyczne, pierwsza siwizna może pojawić się nawet u 20-latków. Melanina, odpowiadająca za pigmentację włosa, wolniej i mniej intensywnie się syntetyzuje. Trzeba jej zatem pomóc. Od pewnego czasu na rynku pojawił się polski produkt – płyn na siwe włosy GR-7 Professional. Jego zadaniem jest naturalne stymulowanie naszego organizmu to wytwarzania melaniny, a co za tym idzie, odwracanie siwienia i ponowna, naturalna koloryzacja włosów. Jak podaje gr-7.eu, pierwsze efekty mogą być widoczne już po tygodniu kuracji. Co na siwe włosy? https://gr-7.eu.

Fot. Skuteczny preparat w walce z siwymi włosami

Co na siwe włosy? GR-7 Professional!

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w każdym wieku. To prosty sposób na siwe włosy – kuracja trwa do miesiąca i nie wymaga niczego, oprócz regularnego nakładania płynu na skórę głowy. Formuła oparta jest na wyciągu z polnych ziół, które wpływają niezwykle odżywczo na skórę głowy. Z gr-7.eu dowiadujemy się bowiem, że w odróżnieniu od środków koloryzujących, płyn na siwe włosy GR-7 Professional nie oddziałuje na włosy i ich powierzchnię, ale właśnie na skórę głowy, gdzie znajdują się mieszki włosowe i rzeczona melanina.

Fot. Co na siwe włosy? Tylko GR-7

Siwe włosy w młodym wieku przestają być problemem…

Jak dbać o siwe włosy z GR-7 Professional? Choć trudno w to uwierzyć, po miesięcznej kuracji niemal wszystkie siwe włosy powrócą do naturalnego koloru. Płyn nakłada się do dwóch razy na dobę, początkowo unikając mycia i suszenia włosów. Po około tygodniu zauważymy, że siwe włosy zmieniły odcień na złotawy. W kolejnych etapach będą one przybierały swoją naturalną barwę. Pierwsza faza, czyli odwracanie siwienia włosów, trwa około 28-30 dni. Następnie rozpoczyna się druga faza, czyli podtrzymanie. Jej celem jest utrzymanie wysokiego, optymalnego poziomu melaniny w skórze głowy. Wówczas preparat na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się zaledwie raz w tygodniu, najlepiej na noc przed spaniem.

Środek na siwienie włosów został przetestowany przez europejską jednostkę badawczą EUROFINS. Jak podaje producent na stronie gr-7.eu, płyn na siwe włosy nie był badany na zwierzętach, jego formuła jest bezpieczna dla ludzi (żadnych reakcji ubocznych na ponad 25 badanych) oraz dla środowiska naturalnego.