Karczew – lokalizacja z przyszłością

kwadrat kwadrat (2) .jpg

Dobre projekty, ciekawa lokalizacja i niebanalna architektura stały się atutem nieruchomości zlokalizowanych na terenie Karczewa. Jakie walory nieruchomości Karczew są najbardziej doceniane przez klientów?

Z dala od zgiełku miasta

Ogromnym atutem nieruchomości Karczew jest położenie z dala od miejskiego hałasu, w granicach otuliny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ale nadal w aglomeracji warszawskiej. Zespół kameralnych budynków charakteryzuje się nowoczesną, spokojną i zrównoważoną architekturą. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców osiedla, niewielkie budynki zostały wyposażone w windy cichobieżne przy pomocy których lokatorzy będą mogli przemieszczać się do garaży zlokalizowanych w podziemiu oraz do komórek lokatorskich.

Rekreacja i bezpieczeństwo

Z myślą o rodzinach z dziećmi i seniorach na terenie powstającego osiedla zaprojektowano strefę rekreacyjną oraz plac zabaw. Z myślą o bezpieczeństwie osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Powierzchnia mieszkań oraz przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, pozwala na dostosowanie poszczególnych lokali do indywidualnych aranżacji i potrzeb szerokiego przekroju wymagających Klientów. Każde z mieszkań ma przypisaną dodatkową powierzchnię w formie ogródków na parterze lub balkonów z widokiem na estetycznie zagospodarowaną i zalesioną okolicę. Wewnątrz nieruchomości Karczew zaplanowane są wewnętrzne skwery i zielone dziedzińce.

Wysoki standard mieszkań i dogodna okolica

Na terenie Karczewa, realizowane są projekty inwestycji, z których każda tworzy spokojną enklawę z zielenią osiedlową i przytulnym otoczeniem. Wysoki standard nieruchomości definiują nowoczesne elewacje z wpompowanymi w nie tarasami i balkonami. Dzięki temu wszystkie mieszkania są jasne, przestronne i słoneczne. Na dużą uwagę zasługuje plan zagospodarowania nowo powstałego osiedla pod względem bliskości i dostępności do sklepów i apteki. W planach jest bowiem 4 lokale o znacznej powierzchni, które mają charakter użytkowy. Osiedle zlokalizowane jest także w bezpośrednim sąsiedzie węzłów komunikacyjnych oraz centrów handlowych, przedszkoli, szkół przychodni oraz prywatnych gabinetów lekarskich.

Wszystkie wymienione atuty stanowią o atrakcyjności nieruchomości zlokalizowanych w Karczewie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie nieruchomości Karczew.