Pożegnaj zmiany skórne wraz z zabiegiem radiofrekwencji mikroigłowej

Pożegnaj zmiany skórne wraz z zabiegiem radiofrekwencji mikroigłowej

Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa? Dla kogo jest przeznaczona i jakie przynosi efekty? Zabiegi z użyciem igły i prądu RF stosowane są w celu przebudowy kolagenu. Aplikator https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ odznacza się nowoczesną technologią upiększającą. Zabiegi są w pełni bezpieczne i przynoszą pożądane efekty.

Radiofrekwencja mikroigłowa – czym jest ten zabieg?

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej polega na celowym podgrzaniu skóry właściwej w celu pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny. Za pomocą igieł o różnej długości (od 0,5 mm do 7 mm) oraz zmiennego prądu o częstotliwości radiowej (raidofrekwencji) przeprowadzany zabieg idealnie trafia w źródło problemu. Dzięki wniknięciu w głąb tkanki impulsów elektrycznych pobudzone zostają określone partie skóry. Aplikator Morpheus 8 Pro zapewnia bezpieczeństwo przez termicznym efektem naskórka dzięki silikonowej końcówce igły.

Kto powinien zdecydować się na zabieg odbudowy kolagenu?

Zabiegi medycyny estetycznej polecane są nie tylko osobom, u których pojawiły się oznaki starzenia (wiotkość skóry, zmarszczki, bruzdy), ale i również osobom zmagającym się z cellulitem, rozstępami, posiadającymi uporczywe blizny czy przebarwienia i rozszerzone pory. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża i laktacja, żylaki i stany zapalne w miejscu zabiegu, trądzik, choroby nowotworowe i autoimmunologiczne.

Czym jest Morpheus 8 Pro i dlaczego jest tak skuteczny?

Urządzenie do upiększania skóry, jakim jest Morpheus 8 Pro, charakteryzuje się innowacyjnym systemem działania. Na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ odnajdziemy informacje szczegółowe o danym aplikatorze. Nowoczesna technologia umożliwia wykorzystanie unikalnego rozpływu prądu, opatentowanego systemu kontroli temperatury oraz specjalistycznie opracowaną budowę igieł. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej przeprowadzany jest wraz ze znieczuleniem miejscowym i wymaga powtórzenia zazwyczaj po trzech miesiącach, w zależności od wymagań skóry i jej wygojenia.