Ciałko

Ciałko

Dbanie o swoje ciało i duszę, czyli zdrowie fizyczne i psychiczne, to klucz do tego, aby być człowiekiem spełnionym prywatnie i zawodowo. Dobre samopoczucie to gwarant produktywności i sukcesywnej realizacji swoich celów i wyzwań sobie stawianych. Zatroszczenie się o swoje ciało jest kluczowe, a może być bardzo proste, jeśli wiemy jak do tego procesu podejść odpowiedzialnie i profesjonalnie, aby uzyskać pożądany efekt.

Jak można sobie w tym pomóc?

W Polsce sporo osób zmaga się z nadwagą, a jeszcze więcej jest niezadowolonych w stu procentach ze swojego ciała. Wtedy pojawia się myśl, że trzeba coś zrobić z kompleksami, aby czuć się w pełni szczęśliwą i zadowoloną z siebie osobą. CoolSculping (więcej na stronie https://saywowclinic.pl/coolsculpting/) daje możliwość natychmiastowego uzyskania efektu poprawy stanu naszej sylwetki. W przypadku tego zabiegu skupiamy się na konkretnych partiach ciała, np. rękach czy nogach. CoolSculping jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki używaniu nowoczesnego sprzętu (np. głowic CoolAdvantageTM) wykonanie usługi jest szybkie, całkowicie bezbolesne i bezpieczne. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na taką usługę i jest zachwyconych z ostatecznych efektów i bezpieczeństwa, na czym najbardziej zależy wszystkim klientom.

Koszt Coolsculpingu:

Tak naprawdę przed wykonaniem zabiegu nie musimy dokonywać specjalnych czynności przygotowujących nas do tego, więc nie rodzi to dodatkowych kosztów, poza samą usługą. Za jedną partię ciała przy jednym przyłożeniu głowicy CoolAdvantageTM, zapłacimy około 2000 zł w zależności od tego, nad jaką partią ciała chcemy pracować. Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani, czy jest to zabieg dla nas odpowiedni, warto umówić się do kliniki SayWow na bezpłatną konsultację ze specjalistą i opracować plan działania.