Kilka ciekawych atrakcji na Twoje wesele

Ślubny sezon w pełni. Jeżeli ta impreza życia będzie miała miejsce za kilka tygodni, jeszcze jest odpowiednio dużo czasu, aby pomyśleć nad jakimiś ciekawymi atrakcjami. Czasem warto zaskoczyć gości czymś miłym, zrobić tak zwany efekt wow na swoim własnym przyjęciu. Poniżej kilka pomysłów i inspiracji, jak uświetnić tą jedyną w swoim rodzaju imprezę.

Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele to jedna z największych atrakcji. Na każdej tego typu imprezie, na której pojawia się fotobudka, jest wesoło i spontanicznie, a do samego sprzętu ustawiają się długie kolejki, aby cyknąć sobie pamiątkowe zdjęcia. Są bowiem fotobudki, w których zdjęcia można robić praktycznie bez limitu, wykorzystując do nich zabawne akcesoria dekoracyjne, które stoją sobie obok. To zatem moment, aby wypróbować kolorowe peruki, zabawne kapelusze, przerysowane śmieszne okulary, albo wąsy na patyku. Wynajem fotobudki na całą noc zapewni masę atrakcji wszystkim gościom. Z pewnością najbardziej wesoło będzie wtedy, gdy w głowie zaszumią im już bąbelki…

Źródło: https://freakfotobudka.pl/pl/

Romantyczny taniec z płonącymi świecami

Na weselu powinno być też trochę romantycznie. Fotobudka zatem to element czysto zabawowy, ale podczas imprezy na pewno znajdzie się też chwila na to, aby wyczarować trochę inny klimat. Można na przykład zorganizować romantyczny taniec z płonącymi świecami. Każda z tańczących par otrzyma wtedy zwykłą prostą białą świecę, która po zapaleniu, odtańczy wraz z nimi romantycznego walczyka. Kiedy na zewnątrz jest już ciemno, a w weselnej sali pogasną wszystkie światła, taki taniec wygląda naprawdę spektakularnie. To niesamowity moment, który tym razem może być uwieczniony na zdjęciu przez profesjonalnego fotografa. Aby oprawa zdjęciowa imprezy była kompletna, warto pomyśleć bowiem nie tylko o fotobudce, ale właśnie też o fotografie.

Wypuszczanie w niebo płonących lampionów

Lampiony wypuszczone w niebo, to naprawdę spektakularny widok, szczególnie jeżeli robi się to wieczorem. Oczywiście trzeba wcześniej dowiedzieć się u jednostki straży pożarnej, czy to w ogóle wchodzi w rachubę, bo nie da się ukryć, że jest to trochę ryzykowne, ale naprawdę śmiałków nie brakuje. Na tego typu atrakcje najlepiej jest pozwolić sobie wtedy, kiedy wesele odbywa się gdzieś nad morzem albo jeziorem. Papierowe lampiony spadną wtedy do wody, w której sobie po prostu zgasną. Jest to jedna z ciekawszych atrakcji, które też warto rozważyć, mając jednak na uwadze wszystkie za i przeciw. A komu tego typu atrakcje wydają się zbyt niebezpieczne, zwyczajnie może poprzestać na fotobudce, która naprawdę zawsze się sprawdza.