Lot widokowy nad miastem w prezencie? Co to takiego?

Każdy kiedyś był w takiej sytuacji, że rozglądał się za oryginalnym prezentem, ale nie mógł znaleźć nic ciekawego i oryginalnego. By zaadresować tę niszę, powstał pomysł Voucherów, które umożliwiają kupienie komuś na prezent nie tylko Towaru, ale i Usługi. Teraz możesz na przykład zakupić masaż komuś w prezencie bez konieczności pojechania z tą osobą na miejsce, by zapłacić za nią w kasie. Vouchery takie otworzyły drogę do kupowania takich prezentów jak zabiegi kosmetyczne lub Loty Widokowe. No właśnie, ale czym są loty widokowe?

Warszawa Loty Widokowe

Lot widokowy to usługa, która oznacza przelot niewielkim samolotem, który mieści w sobie maksymalnie czterech pasażerów, którego celem nie jest dotarcie do żadnego określonego celu, ale podziwianie niezwykłych widoków „z lotu ptaka”, a czasem i kilku ekscytujących manewrach powietrznych. W przeciwieństwie do wielkich samolotów pasażerskich lot ten jest lekki, przyjemny i ekscytujący, a zza okien samolotu widać znacznie więcej niż z okienek samolotów, którymi podróżujemy po to, by dotrzeć do innego kraju lub miasta. Najczęściej, lot widokowy nad miastem takim jak Warszawa wykonywany jest tylko z osobą, która otrzymała taki prezent, a nie w gronie kilku obcych sobie osób. Piloci, którzy oferują takie rozrywki, ustalają również trasę lotu z pasażerem, często oferując np. przelot nad domem, albo przelot nad Wisłą lub inną rzeką w trakcie zachodu słońca.

Dobre na specjalną okazję

Oczywiście lot taki nie jest dobrym pomysłem dla wszystkich. Po pierwsze może się on odbywać jedynie w sezonie, gdy sprzyja pogoda i zza okien samolotu rzeczywiście będzie coś widać, a po drugie, nie każdy lubi latać. Planując zakup takiego prezentu, jakim jest warszawa loty widokowe, należy się upewnić, że osoba, której chcemy podarować voucher, nie boi się latać! Jest to natomiast fantastyczny prezent dla osób, które lubią ekscytujące formy rozrywki. Dla takich osób pilot może zwiększyć liczbę szalonych manewrów podniebnych. Jeżeli prezent jest przeznaczony dla pary, pilot może zaproponować spokojny romantyczny przelot nad rzeką skąpaną w kolorowym świetle zachodzącego słońca.

Z co wy myślicie o takim prezencie? Znacie kogoś, kto cieszyłby się z takiego nietypowego prezentu?