Tani karnawał? Jak bawić się dobrze i nie zbankrutować?

Początek Nowego Roku to piękna inauguracja karnawałowej zabawy. Ten wyjątkowy czas, tak mocno zakorzeniony w tradycji rozpoczyna się po święcie Trzech Króli, a kończy w Środę Popielcową. Gdzie najlepiej bawić się z przytupem w tym roku? Ba – i to za przystępną cenę? Oto nasze karnawałowe propozycje!

W dzisiejszych czasach, nie musimy wyjeżdżać do Rio de Janeiro, by poczuć klimat szampańskiej zabawy do białego rana. Bo tak naprawdę wystarczy pomysł na motyw przewodni oraz grupa najbliższych znajomych, która zagwarantuje przednią zabawę. No i oczywiście odpowiedni budżet domowy. Warto wykorzystać oszczędności z poduszki finansowej, ale może też pomóc chwilówka w SMART Pożyczka, która spłacona w terminie nie powinna wyrządzić krzywdy naszym finansom.

Nie ma Karnawału bez balu przebierańców!

Kiedy wybrać się na niezapomniany bal przebierańców, jak nie w karnawale? Jest to doskonała okazja, by ubrać się w długą, aksamitną suknię oraz elegancki garnitur i szaleć na parkiecie do bladego świtu. Tylko pytanie, gdzie się dobrze bawić? W tym przypadku warto zasięgnąć opinii znajomych o polecanym lokalu bądź restauracji. W końcu liczy się nie tylko lokalizacja, wystrój, ale także jedzenie, muzyka oraz miła i profesjonalna obsługa.

Dlatego nie warto działać lekkomyślnie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest wybrać kilka propozycji, z których rozsądnie przejrzyjmy ceny oraz rozważmy wszelkie z ai przeciw. Pamiętajmy również, że wysoka cena nie jest gwarantem udanej imprezy. Wiele tańszych odpowiedników możemy odnaleźć w Internecie bądź dedykowanych do tego stronach.

Domówki – zabawa karnawałowa za niewielkie pieniądze

Cóż, Nowy Rok nieubłaganie niesie ze sobą nowe wyzwania, ale i nowe wydatki… Dlatego, jeśli nie możemy pozwolić sobie na udział w wystawnym balu – to nic straconego! Od czego są przecież domówki? Nie dość, że nie wydamy majątku, bo odpadną koszty dojazdu, wyboru kostiumu czy zakupu biletu to mamy szansę na zorganizowanie wystrzałowego spotkania wśród znajomych. Tańce-hulańce, smaczne przekąski, doborowe towarzystwo i beztroski luz, który sprawi, że impreza z pewnością będzie należeć do udanych.

Karnawałowy wyjazd last minute

Niektórzy z nas posiadają jeszcze zaległy urlop i marzą o przeżyciu karnawału, w rytmach samby na własnej skórze. Taka wycieczka – owszem nie należy do najtańszych. Korzystając jednak z ofert last minute, możemy udać się do Brazylii za rozsądną kwotę. Takie wspomnienia pozostaną w pamięci na zawsze, a gorąca latynoska muzyka będzie rozbrzmiewać w uszach jeszcze przez długi czas.

Pamiętajmy jednak, że pomysłów na karnawałową fetę jest tyle, ilu jej uczestników. Wszystko bowiem zależy od oczekiwań, kreatywności oraz finezji, które pozwolą bawić się za przyzwoitą cenę, która nie zrujnuje naszego domowego budżetu.