Modne sukienki na wesele 2019

Otrzymując zaproszenie na wesele do rodziny lub znajomych musimy liczyć się z pewnymi obowiązkami, jakie na nas ciążą. Jednym z nich jest wybór ciekawego, zaskakującego prezentu, a kolejnym dobranie odpowiedniego stroju. Dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. W przypadku pań sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Mężczyzna ubierze ładny garnitur, dobraną koszulę, krawat i buty i może spokojnie wybrać się na przyjęcie. Panie z kolei muszą zdecydowanie więcej sił i środków włożyć w znalezienie odpowiedniej dla siebie stylizacji na tę okazję. Jakie sukienki weselne królują w 2019 roku?

Wersje koktajlowe

Należy pamiętać, iż sukienka musi być elegancka i dopasowana do figury oraz urody kobiety. Warto rozglądać się za modelami koktajlowymi, cechującymi się prostym krojem i elegancją. Musimy mieć na uwadze także wybór sukienki odpowiedniej długości, aby nie odsłaniała zbyt wiele ciała, nie była wyzywająca, a tym bardziej wulgarna.

Sprawdzą się lekkie, proste fasony, bez zbędnych ozdób. Im gładszy materiał, tym łatwiej dobrać dodatki, które uzupełnią finalny look. Warto także zrezygnować z wersji balowych, mocno dekorowanych. Korzystając z możliwości, jakie daje np. szybka pożyczka, dobrze jest skorzystać z usług krawcowej, która z wcześniej zakupionego materiału uszyje strój elegancki i wygodny.

 

Lustro prawdę ci powie

Jedną z najważniejszych rzeczy w doborze sukienek na wesele jest szyk i elegancja. Trzeba mieć na uwadze przede wszystkim charakter uroczystości. Ubiór krzykliwy, wyzywający nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Dla kobiet, które mają trudność z wyborem odpowiedniego i dopasowanego modelu, pomocna okaże się rada osoby z zewnątrz, która obiektywnie oceni, czy w danym fasonie i kolorze wyglądamy korzystnie.

Warto również rozważyć możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy stylistów, którzy w określonym budżecie szukają ubrań dopasowanych do naszej sylwetki, urody, koloru włosów, czy wreszcie charakteru uroczystości. Szybka pożyczka pozwoli na sfinansowanie kosztów wynajęcia stylistki, dzięki której będziemy wyglądać szykownie, nowocześnie i modnie.

 

Niestandardowa figura

Zdecydowanie trudniej jest dobrać odpowiednią sukienkę kobietom z niestandardową sylwetką. Panie o rubensowskich kształtach muszą poświęcić nieco więcej czasu na dopasowanie stylizacji do figury. Tu najlepiej sprawdzą się sukienki empirowe, odcinane tuż pod biustem i skutecznie maskujące nieco krąglejszy brzuch.

Panie z nadmiarem kilogramów powinny wybierać spośród modeli dłuższych, sięgających co najmniej do kolan. Kobiety mające kompleksy na punkcie wyglądu swoich nóg, mogą pokusić się o sukienki w rozmiarze maksi. Nie bez znaczenia jest również kolor. Idealnym rozwiązaniem będą ciemniejsze barwy, które skutecznie zamaskują niedoskonałości figury. Warto odwiedzić sklepy, posiadające w swojej ofercie ubrania dla pań w rozmiarze XXL. Szybka pożyczka będzie pomocna w wyborze eleganckiej stylizacji na wesele, która jednocześnie zatuszuje fragmenty ciała, które chcemy ukryć przed wzrokiem innych osób.

Wybierając sukienkę na wesele, warto kierować się zasadą minimalizmu i elegancji. Lepiej kupić ubrania gładkie, bez zbędnej faktury, a strój dopełnić dodatkami w postaci torebki, ozdobnych butów czy biżuterii. Trzeba także pamiętać, aby wyglądać szykownie, a stylizacje dopasować do figury, urody, a także charakteru przyjęcia, na które się wybieramy. Połączenie tych cech pozwoli na zakup sukienki idealnej.