Personalizowany obraz do malowania po numerach jako wyjątkowy pomysł na prezent

Nie ulega wątpliwości, że malowanie po numerach to doskonały sposób na relaks i odprężenie. Obrazy do malowania numerami stanowią również nie tylko ciekawą i atrakcyjną ozdobę dla domu, ale także dzięki możliwości personalizacji obrazu, mogą stać się niepowtarzalnym i z pewnością wyjątkowym prezentem dla bliskich osób. Dlaczego warto na obraz do malowania numerami wybrać personalizowane zdjęcie i co zawiera taki zestaw? Sprawdź!

Personalizowany obraz do malowania po numerach, czyli wyjątkowy prezent

Malowanie po numerach polega na malowaniu oznaczonych pól na obrazie odpowiadającymi im numerami farb akrylowych, dzięki czemu, malować może każda osoba, bez względu na jej zdolności plastyczne i niezależnie od jej wieku. Z tego powodu malowanie po numerach stało się nie tylko rozrywką, ale również możliwością stworzenia nietuzinkowego prezentu dla bliskich. Na obrazie do malowania po numerach można nadrukować niemal wszystko, m.in. niezapomniane wakacyjne chwile, portret ukochanej osoby lub pupila, a także fotografię przedstawiającą całą rodzinę. Dzięki personalizacji własnoręcznie wykonany obraz będzie idealnym prezentem zarówno na urodziny, święta, jak i na rocznicę ślubu, który z pewnością mile zaskoczy każdą osobę.

Ciekawym pomysłem na prezent z wykorzystaniem obrazu do malowania po numerach jest również nadrukowanie zdjęcia przedstawiającego parę młodą i podarowanie im całego zestawu do malowania numerami jako prezent ślubny. Bez wątpienia będzie to stanowić wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, wyróżniający się swoją oryginalnością na tle innych podarunków. Z kolei z racji tego, że do wykonania dzieł artystycznych nie są potrzebne żadne umiejętności, obdarowywani mogą samodzielnie pomalować obraz, co sprawi im zarówno frajdę, jak i będzie unikatową pamiątką na długie lata.

Czy każde zdjęcie można nadrukować na obraz do malowania numerami?

Wybierając zdjęcie do malowania po numerach, przede wszystkim należy zadbać o to, aby miało ono wystarczającą wysoką rozdzielność oraz aby fotografia była ostra i duża. Dzięki temu, że wybrane zdjęcie będzie dobrej jakości, istnieje możliwość wyróżnienia jak największej ilości jego szczegółów i detali, a co za tym idzie, z pewnością wpłynie to na końcowy estetyczny efekt dzieła artystycznego. Po wybraniu konkretnej grafiki lub zdjęcia oraz przeanalizowaniu jego wielkości i rozdzielczości należy dopasować i wybrać odpowiedni rozmiar płótna. Następnie za pomocą najnowszego oprogramowania dobierana zostaje indywidualna paleta barw, która najlepiej odda charakter i kolory nadesłanej fotografii. – wyjaśnia przedstawiciel sklepu internetowego Twoje Hobby, oferującego obrazy do malowania po numerach.

Co zawiera zestaw do malowania po numerach?

Każdy zestaw do malowania po numerach wyposażony jest w nadrukowany obraz do malowania na drewnianym płótnie zagruntowanym na blejtramie z wysokogatunkowego drewna sosnowego. Co więcej, personalizowany obraz podzielony jest na małe obszary oznaczone numerami, które znajdują się również na dopasowanych do konkretnego zdjęcia farbach akrylowych. Warto wspomnieć o tym, że dzięki temu, że farby akrylowe wykonane są na bazie wody, bez obaw malować nimi mogą także dzieci oraz alergicy.

Zestaw do malowania po numerach dodatkowo wyposażony jest w instrukcję, pędzle nylonowe w trzech rozmiarach dopasowane do malowania powierzchni różnej wielkości, a także w wygodne i eleganckie mocowanie na ścianę, które umożliwia zawieszenie personalizowanego obrazu w dowolnym miejscu, a tym samym stworzenie ciekawej dekoracji oraz wspomnienia na długie lata.