Kto wygra mundial według bukmacherów?

Już wkrótce rozpoczną się mistrzostwa świata w piłce nożnej, czyli wzbudzająca ogromne emocje, największa tego typu impreza futbolowa. Reprezentacje najsilniejszych krajów rozpoczną swoje zmagania na rosyjskich boiskach już w czerwcu, a finał całej imprezy rozegrany zostanie w lipcu. Na poszczególne mecze obstawiać można zakłady wzajemne. Swoich faworytów wytypowali już ich organizatorzy, czyli firmy bukmacherskie. Dotyczy to zarówno wszystkich pomniejszych spotkań grupowych, jak i kluczowych starć finałowych. Które reprezentacje można zaliczyć do faworytów bukmacherów?

Mistrzostwa świata u bukmacherów

Przed czterema laty tytuł mistrzów świata uzyskali Niemcy. Zwycięzcy mundialu 2014 w Brazylii najprawdopodobniej zechcą wykazać się swoimi umiejętnościami także tym razem. Według bukmacherów, Niemcy są największymi faworytami do zwycięstwa w finale. Drużyna pod przewodnictwem trenera Joachima Loewa pozostaje w znakomitej formie, czego dowodem może być wygrana w Pucharze Konfederacji. Bukmacherzy wysoko oceniają również szanse Brazylijczyków, czyli gospodarzy poprzedniej imprezy. Reprezentacja ta otrzymała przepustkę na tegoroczne mistrzostwa jako pierwsza, zaraz po drużynie Rosyjskiej. Według bukmacherów, w walce o mistrzostwo bardzo istotnymi graczami będą również Francuzi, Hiszpanie oraz Argentyńczycy. Wszyscy wyczekują także spotkań z udziałem Portugalczyków, czyli zwycięzców Euro 2016.

Najlepsze grupy mistrzostw świata 2018

Według bukmacherów do faworytów w grupie A należą Rosjanie oraz Urugwajczycy. W przypadku grupy B bezkonkurencyjni będą Hiszpanie i Portugalczycy, nie dając szans na przetrwanie pozostałym konkurentom. W grupie C najwięcej pokaże Francja, a szansę na wyjście z drugiego miejsca ma Dania. Z grupy D najprawdopodobniej wypadnie Islandia, jednak zespół ten lubi sprawiać pozostałym reprezentacjom duże niespodzianki. Pośród faworytów grupy E bukmacherzy wymieniają przede wszystkim Brazylię, a największymi niewiadomymi pozostają Szwajcarzy oraz Serbowie. Pewniakiem z grup F jest reprezentacja Niemiec, a oprócz niej szanse mają także Meksykanie i Szwedzi. Najlepiej ocenianymi zespołami z grupy G są Anglia oraz Belgia. W grupie H wysoko oceniane są akcje Kolumbii. Faworytem bukmacherów pozostaje także Polska, która ma szansę gładko przejść do dalszych etapów turnieju.

Polska na mistrzostwach świata w Rosji

Reprezentacja Polski pojawi się na mundialu po raz pierwszy od 2006 roku. Biało-czerwoni nie zawitali ani w Brazylii, ani w RPA. Polacy jadą na mistrzostwa z dużymi oczekiwaniami oraz sporymi obawami, ale także znacznie większym niż kiedyś doświadczeniem. W ciągu ostatnich sezonów podopieczni Adam Nawałki odnotowali wyraźny skok jakościowy, czego dowodem może być dojście do ćwierćfinału mistrzostw Europy w 2016 roku oraz wygrana eliminacji tegorocznych mistrzostw świata w Rosji. Polska jest obecnie reprezentacją o wyrobionej marce, która drugi raz z rzędu weźmie udział w tak dużym turnieju. Bukmacherzy nie typują jednak Polaków w roli faworytów mundialu 2018. Kurs na zwycięstwo wynosi 40.00, a za dojście do finału 20.00.

Udział w zakładach bukmacherskich bez zezwolenia Ministerstwa Finansów jest zakazany, hazard może uzależniać i wiąże się z ryzykiem finansowym, a konto u bukmachera można otworzyć od 18-go roku życia. Dowiedź się więcej na https://topbukmacher.com