Czym jest ekogroszek?

fotolia.com, 165596875 | Autor: PhotoChur

To paliwo stałe, wykorzystywane w kotłach retortowych, tradycyjnych i piecach domowych, będące paliwem produkowanym z węgla kamiennego lub brunatnego, z którego uzyskuje się energię cieplną. Ze względu na swoje właściwości ekogroszek jest jednym z najlepszych opałów, jakie wykorzystywane są do ogrzewania budynków. Dlaczego?

Ponieważ całe sedno związanie jest z jego procesem powstawania. Wytwarza się go z wysokokalorycznego węgla, który ma niską zawartość wody, siarki i substancji niepalnych, a do tego również i niską spiekalność. Paląc go, wytwarzane są zdecydowanie mniejsze ilości siarki, niż w przypadku innych rodzajów węgli. Dużą zaletą jest również fakt, iż opał ten ma stosunkowo małą ilość popiołu, w stosunku do innych paliw.

Najlepszą z opcji jest zakup ekogroszku workowanego, który oferuje dbający o zadowolenie swoich klientów sklep z tego typu asortymentem.

Uważaj na podróbki!

Wiele firm chcąc zarobić duże pieniądze oferuje klientom różnorodne podróbki. Nie można się jednak dać na to nabrać, gdyż żadna podróbka nie da nam tego, co oryginalny produkt, choć nie wiadomo, jak bardzo by nas ktoś o tym przekonywał.

Dobry ekogroszek workowany w profesjonalnym sklepie to rozwiązanie, które ma dać nam 100% satysfakcję, a wszystko, co jest jego podróbką, jest tańsze i jakościowo na pewno tak dobrym rozwiązaniem nie będzie. Podróbki składają się w dużej mierze z miału węglowego, który ma dużo mniejsze parametry grzewcze i emisyjne. Jeśli więc chcemy zakupić produkt najlepszy gatunkowo, to jedynie poprzez sklep, który jest wiarygodnym i sprawdzonym miejscem.

Zagwarantuj sobie jakość

Dobry ekogroszek workowany to produkt pakowany w worki o odpowiedniej wadze. Dobrej jakości produkt to węgiel o odpowiedniej granulacji, bez miału, najwyższej jakości, z zachowaniem pełnej czystości wokół własnej posesji.

Postaw na sklep, który zagwarantuje Tobie jakość, atrakcyjną cenę, jak również i pełne Twoje zadowolenie. Wybierz produkt, co do którego będziesz miał pewność i gwarancję, że jest najlepszy. Ekogroszek workowany to bez dwóch zdań najkorzystniejsza opcja, zarówno dla pieców domowych, kotłów tradycyjnych, jak również i retortowych. Jak więc widać, okres grzewczy z dobrym paliwem wcale nie musi być taki zły!