Dlaczego warto wymodelować usta kwasem hialuronowym?

Dlaczego warto wymodelować usta kwasem hialuronowym?

Nie każdy jest zadowolony z kształtu oraz rozmiaru ust. W dzisiejszych czasach istnieje wiele prostych, a zarazem bezpiecznych sposobów na to, aby pozbyć się kompleksów. Zabieg powiększania oraz modelowania ust kwasem hialuronowym to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcą poprawić wygląd twarzy, a także dodać sobie pewności siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to ten wpis jest dla Ciebie!

Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny?

Profesjonaliści z SayWOW (https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/) zdradzają,że wiele osób marzących o pełnych i jędrnych ustach obawia się powikłań. Ryzyko ich wystąpienia jest minimalne, o ile zabieg zostanie wykonany w klinice medycyny estetycznej. Z pewnością lepiej zrezygnować z wizyty u kosmetyczki, która nie posiada kompetencji. Niższa cena nie jest wystarczającym powodem do tego, aby narażać zdrowie.

Kwas hialuronowy to substancja w pełni bezpieczna i tolerowana przez organizm. Wynika to z faktu, że jest ona produkowana w sposób naturalny. Nie zawsze jednak są to wystarczające ilości, co przyczynia się do m.in. pogłębiania asymetrii warg czy ich stopniowego zanikania.

Jaką ilość kwasu hialuronowego zaaplikować?

Powiększanie ust w klinice medycyny estetycznej saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ wymaga konsultacji, podczas której można omówić oczekiwania pacjenta. Szczegółowy wywiad to absolutna podstawa do tego, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Nie należy zaczynać od zbyt dużych dawek preparatu.

Na początek rekomendowane jest wstrzyknięcie 0,5 mm lub 1 mm kwasu hialuronowego. Oczywiście wiele zależy od wielkości powierzchni zabiegowej.

Czy powiększanie ust boli?

Eksperci z saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ oferują znieczulenie, dzięki któremu można całkowicie wyeliminować ból. Faktem jest jednak to, że wiele osób nie decyduje się na taki krok. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego powoduje pewien dyskomfort, jednak znajduje się on zwykle w przedziale tolerancji. Oczywiście komfort i spokój psychiczny należy postawić na pierwszym miejscu!