Producent ubrań dla dzieci: komplety dla mam i córek strzałem w dziesiątkę?

Moda dziecięca to niezwykle rozwijająca się część branży odzieżowej, w Polsce producent ubranek dla dzieci musi wyróżniać się nie tylko dobrą ceną, ale też oryginalnym designem swoich wyrobów, pomysłem i jakością ich wykonania. A z tym, delikatnie mówiąc, nie zawsze jest tak kolorowo… Dlatego dzisiaj przybliżymy wam profil firmy, która ma świetne podejście do tego rynku – to producent ubrań dla dzieci TUSS.pl

Producent ubrań dla dzieci – pomysł to solidny fundament!

Wydawać by się mogło, że branża mody, w tym także dla dzieci, jest jedną z tych, które najbardziej wyzwalają kreatywność. Tymczasem nasz krajowy rynek zalewa fala nudnych ciuchów, szytych w milionach we wschodnich zakładach. Efekt? Kiepskiej jakości ubrania dla dzieci. Producent z Polski – marka TUSS – postawiła na oryginalne kolekcje, nawiązujące do aktualnych trendów, np. streetwear. Co więcej, pomysłodawczyni i właścicielka wykorzystuje w projektach ubranek dziecięcych ciekawy zabieg: przygotowuje podwójne zestawy dla mam i córek.

To ujmujące i intrygujące połączenie. Ubrania dziecięce czerpią z wielu motywów mody dla dorosłych, są niepretensjonalne, mają w sobie cząstkę stylu mamy, czyli największej idolki każdej córki. Polskie ubrania dla dzieci tej marki wykorzystują też energię zwrotną – w zestawie dla mamy czuć cząstkę lekkości i uroku mody dziecięcej, głównie w kolorach i elementach dekoracyjnych. Taki balans pozwala na świetne dopasowanie i wspólną frajdę z łączonej garderoby.

Fot. Tuss.pl – producent ubrań dla dzieci i rodziców

Producent ubrań dla dzieci TUSS.pl posiada swoje kolekcje w sprzedaży online oraz w dziesiątkach butików w całym kraju. Zestawy dla mam i córek spotkały się z ciekawym odbiorem – widać, że zwłaszcza mamom brakowało na rynku czegoś innego, powiewu świeżości i energii dziecięcej, jakiej od dawien dawna nie miały w swoich szafach.

Producent ubrań dla dzieci: wykorzystaj potencjał wspólnej garderoby!

To jedno ze zdań, jakie utkwiło nam w pamięci podczas rozmowy z założycielką marki. Producent ubranek dziecięcych podkreślił nam kilkukrotnie, że to właśnie przełamywanie barier było jedną z inspiracji do tej kolekcji. Odnalezienie w mamie elementów dziecięcych, a także uświadomienie dziecka o tym co ma na sobie i ile znaczy świadome dobieranie garderoby, są ważnymi krokami w kierunku lepszego samopoczucia.

Fot. Tuss.pl – producent ubrań dla dzieci i rodziców

Polskie ubrania dla dzieci oraz mam pokazują, że można w sposób bardzo uroczy przełamywać bariery wiekowe. Wspólne wyjścia na spacery, zakupy, wycieczki itp. to idealne okazje, aby nieco zrzucić z formalnego tonu, zbliżyć się i czerpać przyjemność ze wspólnych kreacji. Oczywiście od dawna popularne są urania dla dzieci i mam podczas wesel i innych imprez okolicznościowych, np. sukienki na miarę, ale w przypadku kolekcji TUSS chodzi o coś zupełnie innego. Odzież dziecięca oraz w wersji dla mam ma być bardziej dla noszących, niż dla oglądających – to w nas samych wzbudza ona poczucie szczęścia, harmonii i wspólnoty.

Producent ubrań dla dzieci TUSS

Marka TUSS funkcjonuje głównie online na oficjalnej stronie sklepu, jednak jak już wspomniano niektóre kolekcje dostępne są w sklepach rozsianych w całej Polsce. Warto od czasu do czasu zaglądać na sklep online oraz profil Facebook, bo ciągle pojawiają się tam ciekawe nowości oraz promocje.