Podciśnieniowy masaż

Podciśnieniowe masaże pomagają nam pozbyć się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Takie masaże modelują naszą sylwetkę. Wykonywane są one w gabinetach medycyny estetycznej.

Kto może skorzystać z masażu podciśnieniowego?

Z masażu podciśnieniowego może skorzystać każda osoba, która po prostu chciałaby lepiej wyglądać. LPG Endermologia jest bezpieczna dla naszego organizmu. Warto tutaj wspomnieć, że podczas masażu pacjenci mają na sobie specjalny kostium, który chroni przed urazami.

LPG Endermologia i przeciwskazania

LPG Endermologia to specjalistyczny zabieg, więc zawsze powinien rozpocząć się wywiadem lekarskim. W trakcie takiego wywiadu lekarz medycyny estetycznej opowie nam dokładnie jak będzie wyglądać masaż oraz wypyta nas o nasze zdrowie. Nie ma wyraźnych przeciwwskazań do wykonania masażu podciśnieniowego, ale w niektórych sytuacjach warto zastanowić się nad zmianą terminu. W szczególności kobiety powinny zwracać na to uwagę, ponieważ w trakcie ciąży nie zaleca się stosowanie takiego zabiegu.

Czy LPG Endermologia jest skuteczna?

O LPG Endermologii mówi się już od dawna. Wiele osób wypowiada się pozytywnie o skuteczności tego nowoczesnego masażu podciśnieniowego. Zabieg ten stał się dzisiaj bardzo popularny i tak naprawdę nie słyszy się o tym, że jest on nieskuteczny. Jednak pamiętajmy o tym, że jeśli pójdziemy tylko raz na masaż podciśnieniowy, to nie oczekujmy, iż po zakończeniu masażu stracimy cały nadmiar tkanki tłuszczowej i nasze ciało będzie miało idealne proporcje. Zazwyczaj będzie potrzebna seria takich zabiegów, żeby być naprawdę zadowolonym ze skuteczności. Jeśli ktoś wypowiada się negatywnie na temat masażu podciśnieniowego, to zapewne właśnie z tego powodu, że oczekiwał zbyt szybkiego efektu. Czasami jest to po prostu niemożliwe i powinniśmy mieć tego świadomość.

Gdzie wykonywać masaż podciśnieniowy?

LPG Endermologia to zabieg, który wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej. Jednak nie każdy gabinet ma możliwość wykonania takiego masażu i dlatego zawsze warto sprawdzić, które gabinety medycyny estetycznej w naszej okolicy oferują masaże podciśnieniowe. Dzisiaj jest to popularny zabieg, więc z całą pewnością znajdziemy szybko taki gabinet.